Staň se osobním průvodcem, inspiruj...

Škola koučů 2021 JARO - tato výjimečná škola proběhne  na ostrově Bali ♥️

Školu absolvovala celá řada úspěšných lidí těchto profesí : lékař, manažerka, právnička, pilot, prodavačka a mnoho dalších. Děkuji za setkání s Vámi ♥️

Co je cílem školy pro kouče?

Chceš být v harmonii sám/sama se sebou? Chceš získat informace, díky kterým posuneš nejenom sám/sama sebe? Chceš se naučit pokládat správné otázky? Toužíš už dlouho inspirovat druhé lidi? Miluješ osobní rozvoj? Potom je škola určena právě pro Tebe...

Bude to o sdílení příběhů, hledání možností, nastavení principů koučovací metody, která pomáhá lidem přepsat negativní programy a vzorce z našeho podvědomí. Společně si ukážeme, jak pracovat s klientem, jak pokládat správné otázky, jak nastavit principy transformace v našem životě. 

Staň se profesionálním koučem, nebo jen inspiruj své známé a svou rodinu.

 • Získáš praktické a jednoduché techniky koučinku
 • Začneš měnit nejenom svůj život
 • Zažiješ práci i zábavu a získáš nová přátelství
 • Praktický výcvik pro kouče i nekouče

Co Ti škola přinese?

Co vše díky škole pro kouče zažiješ

 • Ukázky koučinku a praktické koučovací techniky
 • Naučíš se vyhledávat chybné programy a vzorce
 • Pracovat se svým mozkem
 • Pronikneš do metody Transformace sebeláskou
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Strávíš se mnou osobně ve škole desítky hodin
 • Naučíš se ovládat své myšlenky
 • Sáhneš si do hloubky svého nastavení a posuneš se ve svém životě
 • Odhodíš strachy a získáš zdravé sebevědomí nutné pro tuto práci
 • Škola probíhá v laskavém prostředí a je založena na přátelském duchu celé skupiny

 

Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa Koučka
Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště
Hanka Š,Koučka
Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.
Kateřina Koučka
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
IvanaPrávnička

Vzdělávací moduly školy

I. Koučink s Hankou - probíhá v ČR

5 -10 x koučink s Hankou, společné sezení buď po skype nebo osobně 

1 koučink trvá 60 min

V tomto bloku získáš praxi s koučinkem, naučíš se pracovat sám/sama se sebou, získáš více sebevědomí a posuneš se v oblastech svého života. Začni sama/sám u sebe.

Tento modul je dobrovolný, avšak ho velmi doporučuji.

Cena : 1500 Kč / 60 min

 

2. Škola koučů - výcvik pro kouče na ostrově Bali ♥️

Začátek školy každý den v  8:00 hod a konec  ve 13:00 hod.

Škola probíhá denně kromě neděle.

Termín : termíny budou vypsány během krátké doby

Cena za Školu koučů : 30.000 Kč

Úhrada zálohy 10.000 Kč, doplatek měsíc před odjezdem. 

Škola probíhá v příjemném prostředí hotelu ****,  nebo přímo na pláži u oceánu / podle počasí a naladění skupiny /.

Výuka je v Českém jazyce. 

Během odpoledního odpočinku je možnost skupinových výletů s českým průvodcem, koupání, masáže v místních wellness spa, procházky do okolí apod. Ze zkušenosti vím, že se sejdou většinou fajn lidé, kteří se velmi rychle spřátelí. Respektovat však budeme i individualisty.

 

3. Ubytování a letenky 

Tyto služby pro nás profesionálně zajišťuje CK. 

Letenky je možné zajistit individuálně a přidat se ke skupině až na místě.

Předpokládaná cena za ubytování, pojištění, letenky, výlet, průvodce po celou dobu pobytu je zájemcům sdělena na vyžádání.

 

Co Tě v rámci výcviku pro kouče čeká?

 • Teoretické a praktické znalosti 

 • Koučování ve skupině

 • Horké křeslo a další tréninkové metody 

 • Příběhy z praxe, modelové situace

 • Metody a techniky koučování

 • Nástroje a techniky zaměřené na koučování

 • Prožitkové metody a techniky

 • Osobní i týmová práce

Podmínkou pro přijetí do školy pro kouče je krátký vstupní pohovor.

 

Co říkají o Škole koučů její absolventi ?

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)
VeronikaPoradce
Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.
JaroslavaManažerka
Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!
.
Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.
Hanka ŠrámkováProfesionální koučka

Čeká Tě výjimečná škola

Místo konání : Bali, Indonésie ♥️

Výcvik je vhodný pro profesionály, jednotlivce i skupiny. Pro kouče i nekouče.

 

Jaká je cena?

Škola koučů, výcvik / 30.000 Kč - školné 
Letenky a ubytování nejsou součástí ceny za Školu pro kouče na Bali 2020. Do školy je možné zapojit se po dohodě i zcela individuálně bez využití služeb CK.

 

Telefon: +420 721 902 444
Email: info@hanalustikova.cz

Rezervuj si místo

Zvol si termín:*

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely rezervace a zajištění workshopu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Po odeslání Tě budu kontaktovat s dalšími informacemi.
Budu se těšit, Hanka

Telefon: +420 737 724 177
Email: info@hanalustikova.cz

Těším se na Tebe

Inspiruj své přátele