e-mail: info@hanalustikova.cz       tel: 737 724 177


Nová kniha Hanky Lustikové

Miluj své ráno - miluj svůj den

Díky nové knize se spojíte sami se sebou, začnete si klást hlubší otázky a necháte se vést svým srdcem...

O ČEM KNIHA JE, JAK TI POMŮŽE?

Kniha je o lásce, radosti a pradávné moudrosti přírody...❤️

Určitě to také znáš. Ráno se ti nechce vstávat, a podle toho potom vypadá i celý den. Cítíš únavu, nevyspání a chybí ti energie.

Tato kniha ti pomůže začít vstávat jinak. S radostí a spoustou energie do nového dne. Naučíš se 5 zákonů krásného dne a osvojíš si jednoduché techniky. Budeš se těšit, co nového tě potká. S kým se seznámíš. A co krásného prožiješ. 

CO TI KNIHA PŘINESE?

  • Každý den začneš s láskou k životu a s vděčností za nové ráno.
  • Zaměříš se na radost ve svém životě a uvidíš, že se ještě znásobí.
  •  Odhodláš se dělat to, co miluješ, a budeš si v tom věřit.
  •  Budeš se více usmívat a v myšlenkách uvolníš prostor pro lásku a pozitivní emoce.
  • Začneš milovat sama sebe.

CO V KNIZE NAJDEŠ?

Miluji to, co dělám. A protože s lidmi z mých kurzů a škol trávím velkou část času, ctila jsem silnou potřebu sepsat příběhy i mnohá uvědomění. Knihu jsem psala tak, abyste se po jejím přečtení cítili tak, jako byste sami absolvovali některý z mých kurzů nebo škol koučinku.

V knize najdeš 5 zákonů krásného dne, které jsem sama sestavila po letech zkušeností. Jsou velmi jednoduché, ale o to účinnější.

Kromě toho si přečteš inspirativní a zajímavé příběhy, které jsem v křesle kouče vyslechla.

STOVKY OHLASŮ 

O AUTORCE - Hanka Lustiková

  • Hanka Lustiková je koučka,která se už přes 10 let věnuje životnímu koučinku. Je zakladatelkou Školy koučinku s certifikací MŠMT.
  • Vede i zajímavý kurz koučinku na lodi, při kterém se účastníci mohou ponořit do maximální hloubky práce s  podvědomím. To vše díky prostředí v náročných podmínkách.
  • Lektorka, která při své práci umožňuje lidem proniknout do metody vědomé volby myšlenek, propojené s nádherným spojením s jednotou, s přírodou i s Bohem.

OBJEDNAT E-KNIHU 

Vyplň prosím pečlivě své údaje...
Při platbě kartou nebo online převodem e-kniha přijde do Tvé emailové schránky téměř obratem ve formátu PDF. Při platbě běžným převodem e-kniha v PDF dorazí obratem po připsání platby: