Přednáška pro ženy

 

Jak být zářivou, sebevědomou ženou a nenechat se vláčet životem

Pro koho je přednáška?

Bude to o tom, že si ještě více uvědomíme svou vlastní hodnotu. Ukážeme si, jak moc ovlivnilo náš vztah k sobě naše dětství, okolní systém a autority. Vyhledáme bloky, které nám brání pěstovat sebelásku a naučíme se praktické tipy, jak se více radovat ze života.

Pokud i Ty chceš pěstovat ve svém životě více lásky a mít zdravé a funkční vztahy - potom je přednáška určená právě pro Tebe. Bude to o skutečném dohledání bloků, které jsou třeba odstranit z našeho podvědomí. Společně si ukážeme, jak změnit své nastavení a vědomě se posuneme k rozvíjení vnitřního potenciálu v našem životě.

Co Ti to přinese ?

 • Získáš praktické a jednoduché techniky
 • Začneš se mít konečně ráda
 • Zjistíš skutečné bloky, které Ti brání prožívat sebelásku

Přednáška pro ženy Tě posune

Bude to intenzivní,ale příjemný trénink, na kterém si uvědomíme svou vlastní vnitřní hodnotu. Budeme si to užívat a půjdeme do hloubky. Čeká nás setkání ve skupině stejně naladěných žen a mužů. Odhodíme a odevzdáme zde chybné destruktivní bloky. Vyhledáme programy bránící radosti a pohody ve tvém životě. Půjde o skutečné dohledání bloků, které jsou třeba odstranit v našem podvědomí.

O čem ještě přednáška bude?

 • Jak se dostat do radosti a pohody
 • Jak se stát sebevědomou ženou 
 • Jak více rozumět svému partnerovi/partnerce
 • Jak se naučit lépe komunikovat nejenom ve vztahu se svým milovaným/milovanou
 • Jak mít ve vztahu a životě stále přítomnou spalující touhu a vášeň
 • Jak držet vztah bezpečně daleko od pomyslné propasti
 • Jak se naučit řikat své „NE.
 • Jak pěstovat zdravý vztah sama/sám se sebou.
 • Jak opustit staré křivdy a bloky z dětství.
 • Jak přijmout do života více hojnosti.
 • Jak být sama sebou a krásně si to užívat.
 • Jak si udělat čas pro sebe a relaxovat.
 • Jak si plnit své sny.
 • Jak dělat práci svých snů.
 • Jak mít láskyplné vztahy.
 • Jak řešit partnerskou krizi
 • Jak zvládat samotu.
 • Jak být šťastná

Co vše díky přednášce zažiješ?

 • Ukázky koučinku
 • Emoce, téma ženského těla
 • Téma sebehodnoty a sebeúcty
 • Radost, sdílení, práci i zábavu
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Harmonizace mysli i těla
 • Silnou podporu stejně naladěných žen

Aktuální termín :

21.května 2019 v 18 hod

Místo konání : Novotného lávka 5, Praha 1

Čeká Tě výjimečná přednáška

Telefon: +420 721 902 444
Email: info@hanalustikova.cz

Jaká je cena?

Cena : 350,- Kč 

 

 

 

 

 

 

Rezervuj si místo

Zvol si termín:*

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely rezervace a zajištění workshopu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Po odeslání Tě budu kontaktovat s dalšími informacemi.
Budu se těšit, Hanka

Telefon: +420 721 902 444
Email: info@hanalustikova.cz

 Co o workshopu říkají účastníci

Milá Hanko,

na workshop jsem jela s obavami, co mne asi čeká, jak bude vše probíhat a ani nevím, jestli jsem se vůbec těšila. Ale občas určitě ano!

Jsem povaha, která nerada ventiluje své vnitřní pocity, bolesti, křivdy, obavy, potřeby, spíš si nosím vše uvnitř. Někdy jsem tak zoufalá a bezmocná, že bych se ráda vybrečela, ale nejde to.

Na workshopu přišly slzy samy od sebe. Nebyly to slzy zoufalství a bezmoci, ale slzy očistné.

Děkuji i za ty slzy!

Poznala jsem spoustu milých žen různých věkových kategorií, dokonce jsem se dověděla i něco nového o své dceřiUsmívající se.

Děkuji Ti za čas, který jsi nám věnovala, perfektní přípravu, empatii, příjemné a nevtíravé reakce na každý podnět.

Určitě jsem si s sebou odnesla mnoho myšlenek, rad, ale vím, že konečné rozhodnutí je na každém z nás. Je třeba jen udělat ten krok do neznáma...

Pokud budu mít možnost dalšího setkání, určitě jej využiji!

Ještě jednou děkuji za vše, i to krásné a příjemné prostředí, které jsi pro tuto akci vybrala.

S práním všeho dobrého, ba přímo nejlepšího

Jarka

Ahoj Hanko,
děkuji za fotky a psaní.
Ten víkend s tebou a skupinou byl pro mne osudový. Cítím, že je to milník (Meilenstein) na cestě mého života. Už teď se mění můj vztah ke mně. Začínám si mnohé uvědomovat. Připadám si, jako když na mém těle praskají obruče, kterými bylo spoutáno. Takový vznikající pocit lehkosti. Je to v začátcích, bude to zajisté nějakou dobu trvat, než se mých výčitek, pocitu neschopnosti, chyb, špatného svědomí a neuznání sama sebe, dovedu docela zbavit. Ale budu se o to stále snažit. První nakročení proběhlo zdárně o víkendu... S vděčností zdravím tebe i tvé kolegy.

Jana

Hani, na kurz stále myslím, a myslím na tvá slova " už si to nenecháš nikdy vzít"..

Víkend byl nádherný, tolik pozitiva, něhy, křehkosti a vnímání, jsem opravdu dlouho nezažila, i když se cítím už nějakou dobu velmi dobře.A taky si myslím, že to mělo na mě takový dopad nebylo jen slovy nějakého kouče, ale tím, že tím koučem jsi byla ty. Působila jsi na mě neskutečně OPRAVDOVĚ. To co jsem mohla u tebe na kurzu prožít, za to ti hrozně moc děkuji.

To co děláš, je tak moc smysluplné a já ti Hani ze srdce přeji, ať máš svůj život šťastný, bohatý, naplňující, smysluplný a pestrý.

Vlasta

Milá Hanka,

chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za to, čo robíš pre ženy, ako im pomáhaš znovu nachádzať svoju ženskú silu a sebavedomie, vidím dennodenne okolo seba, ako to všetky potrebujeme.

Sama som už procesom koučingu prešla, ale takto špecifický prístup, orientovaný na ženské princípy som ešte nezažila.Toľko úprimnosti, lásky a bezprostrednosti v jednom víkende...Som rada, že som pri zobrazení ponuky Tvojho workshopu klikla na tlačítko Zúčastním sa a som vďačná za túto úžasnú skúsenosť. Teším sa na osobný koučing.

Viki

Dobrý večer Hani,

nejdrive ti chci moc podekovat za uzasny vikend. Neco tak potrebneho jsem nezazila dlouha leta. Kinezka a nasledne pobyt v Pisku ve me spustily doslova bouri roky potlacovanych emoci z hodne spatnych zazitku. Je to ted dost narocne, jsem rozsekana, ale prinosne. Chvili to jeste budu muset rozdychat.

Margita

Ahoj Hani,

Workshop v Písku byl fantastický! Ještě jednou díky. Ráda bych využila koučink, který nabízíš. Spíš ale po telefonu, nebo přes WhatsApp.

S láskou, úctou a vděčností…

Andrea

Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.

Denisa

Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. A přitom mnohdy nelze nic vyčítat rodičům. Oni opravdu v té době jednali asi jak nejlépe uměli.Nelze je soudit, protože nevidíme do jejich hlav a jejich dětství.... Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. A hlavně nebrečet nad minulostí, ale makat na sobě, protože život je krásnej a netrvá věčně. V práci kouče vidím příležitost pracovat v mnoha oblastech života. Je to dle mne práce naplňující ty, kteří mají opravdu rádi lidi a komunikaci s nimi. Ale je to i práce, kde mi něco uvnitř mne říká, pozor, tady může hrozit vyhoření, pokud si tvrdě nestanovíš hranice na poměr práce a soukromý život a relaxace. Mám obrovský respekt k práci kouče. Myslím si ale, že kvalitní kouč je ten, kdo v životě mnohé zažil a překonal a nemluví z něj jen teorie. Tak tak asi nějak zatím Hani ode mne. Jó a taky asi se něco uvnitř mne změnilo. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....

Ivana

Milé dámy, funguje to! Od neděle jsem použila 5x láskyplné NE a dokázala reagovat i na uražení se - tedy manipulaci. Je to super, jen lidé okolo mne, koukají, co se se mnou děje :):)

Sylva

Chtěla bych poděkovat Haničce za zorganizování úžasného víkendu. Vůbec jsem neměla představu, do čeho jdu, co mě čeká. Když jsme se poprvé sešly, těžko bych uvěřila tomu, že za dva dny budeme o sobě navzájem vědět víc než naši blízcí. Těžko bych uvěřila tomu, že za každou krásnou ženou z vás se skrývá bolestivý příběh a životní zkušenost. Proto jsem naprosto pro Haničky nápad uspořádat pokračování, chtěla bych vědět, jak jste se posunuly, jak se vaše životy vyvíjí a jestli jste konečně šťastné, tak jak si každá zasloužíte… Co si odnáším nejdůležitějšího z našeho víkendu – „ neuvěřitelně překvapivé“ zjištění, že spokojený život záleží JEN NA MNĚ!! Takže hurrrááá na to :-)!

Martina

Ahojky sebevědomé ženy, jsem strašně šťastná a ještě plná euforie z víkendu. Ale také zjišťuji, že už teď se koukám na svět jinak. Jsem šťasná, že mám nové zpřízněné duše, nové přítelkyně. Děkuji mooooooooooc. Mám vás ráda,

Vendula

Emoce ze semináře budu vstřebávat ještě hodně dlouho, ale samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek, kterého si nesmírně vážím! Sešly se tam skvělé ženy, se kterými jsem se moc ráda setkala a doufám, že bude ještě příležitost potkat je všechny takhle pohromadě znovu. Celý průběh byl skvělý a program se mi moc líbil. Hodně mi daly koučinky “v přímém přenosu”. Celkově byla organizace skvělá a na jedničku. Prostředí bylo příjemné, jak co se týče hotelu (výborné jídlo včetně snídaní), tak Písek jako takový. A samozřejmě velký dík tobě za všechno, co jsi pro nás udělala a jaká jsi!

Káťa

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)

V.

Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště

Hanka Š.

Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.

Káťa

Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!

Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.

Jarka

Jak mi koučink pomohl – začínám žít. Mám trochu více odvahy, pomohl mi v otázce sexu s manželem, v komunikaci s manželem, v otázce vlastní hodnoty, sebevědomí, dále nápady na práci, inspirace, je toho moc!!! Naše sezení hodnotím číslem 0-10 aspoň 20.

Petra

Hani, musím poděkovat. Stačí mi i tyhle dvě věty... budu si je přehrávat v hlavě... Nemám se s kým o tom bavit. Mějte se pěkně. Průběžně Vám napíšu, jak se věci vyvíjejí. Pomohla jste mi, děkuji.

Marie

Ahoj Haničko, vypracovala jsem pár úkolů a také jsem se pokusila odpovědět na otázky ohledně svého talentu. Moc se těším, až Tě zase uslyším, moc mi pomáháš. A za to Ti moc děkuji.

Kristýnka

Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.

Hana Šrámková

Milá Hani, ještě jednou děkuji za dnešní koučink, bylo mi s Vámi moc příjemně. Už se těším na domácí úkol a na přípravu na pohovor příští týden. Přeji hezký večer.

Hanička

Haničko, mám pocit, jako bys mě vrátila o velký kus zpět, kdy jsem to ještě byla já a ne ta ublížená chudinka, kterou jsem byla do dnešního dne. Posunula jsi mně vpřed o obrovský kus, slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsi pro mně udělala.

Péťa

Už se k Vám zase těším, už aby bylo zas úterý. Krásný den!

Karel

Hanko, děkuji Vám mockrát. Jen tak dál do mě. Hezky jste mě v určitou chvíli dokázala roztočit. A to v dobrém smyslu!

Šárka

Mám tě rád a vážím si, že mi pomáháš. Děkuji, Hani.

Martin

Těším se na Tebe

Inspiruj své přátele