e-mail: info@hanalustikova.cz       tel: 737 724 177


REKVALIFIKACE

PODLE TVÝCH PŘEDSTAV

Každý zájemce o zaměstnání si může rekvalifikaci sám vybrat a zařídit. Tak to stanovuje zákon o zaměstnanosti (ustanovení §109a).

Volíš si tedy vždy následující:

  1. nový obor neboli pracovní činnost
  2. akreditovaný kurz nebo program vedený zkušenými lektory
  3. rekvalifikační zařízení akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Co musí každý zájemce splnit?

  1. Evidovat se na Úřadu práce ČR.
  2. Zažádat o rekvalifikaci a počkat na schválení. Jestli máš na rekvalifikaci nárok,               posoudí hodnoticí komise Úřadu práce.
  3. Splňovat podmínky pro absolvování vybraného kurzu.
  4. Splňovat podmínky pro vybrané povolání – například plnoletost nebo dokončené vzdělání.

Jaké dokumenty potřebuješ?

Než zažádáš o rekvalifikaci, připrav si následující dokumenty:

  1. Prohlášení, že máš o danou rekvalifikaci skutečný zájem.
  2. Potvrzení, že má vybrané zařízení akreditaci ministerstva.
  3. Potvrzení o tom, kolik zvolený kurz stojí.

Všechny dokumenty ti buď pošleme poštou, nebo si je u nás vyzvedneš osobně. Pak už je jen zašleš na oddělení rekvalifikací Úřadu práce ČR. Mysli ale na to, že je potřeba dokumenty na úřad doručit minimálně 30 dní před začátkem kurzu.

Platba kurzu

Za Školu koučinku nikdy neplatíš dopředu. Ve chvíli, kdy kurz úspěšně absolvuješ a získáš od nás certifikát, celou částku za tebe uhradí Úřad práce.

Během 3 let máš nárok maximálně na 50 000 Kč za rekvalifikační kurzy.

REFERENCE NAŠICH ABSOLVENTŮ

S Hankou jsem absolvovala úžasný pobyt na Bali, spojený s koučováním, které mě nesmírně obohatilo. Hančin osobitý přístup mi velice vyhovuje a vždy se jí ráda svěřím do péče. Hanka má dar lidem opravdu naslouchat a pomoci jim řešit jejich životní situaci.
Hanka BoháčováTrenérka fyzio-fitness
Diky spolupráci s Hankou, která vždy s neskutečnou přesností věci výstižně pojmenuje, mám stále více dnů ve svém životě zalitých sluncem ☀️ Něco se posunulo, mám úžasný pocit...
Eva DaňkováManažerka
Vřele doporučuji služby Hanky Lustikové, vážím si jí jako odborníka i jako člověka. Koučink v jejím podání je velice profesionální a zároveň lidský. Zúčastnila jsem se i několika víkendových workshopů a jako pohlazení po duši bylo pro mě spojení koučinku a pobytu na Bali.
Irena VítovcováŽena regionu 2018, ředitelka
Haničko, děkuji. Moc mi pomáhá to, co jsem se naučila na kurzu.
MUDr. Iveta KrmelováZubní lékařka
Hanko, děkuji Vám mockrát. Jen tak dál do mě. Hezky jste mě v určitou chvíli dokázala roztočit. A to v dobrém smyslu!
Šárka
Ahoj Haničko, vypracovala jsem pár úkolů a také jsem se pokusila odpovědět na otázky ohledně svého talentu. Moc se těším, až Tě zase uslyším, moc mi pomáháš. A za to Ti moc děkuji.
Kristýnka
Mám tě rád a vážím si, že mi pomáháš. Děkuji, Hani.
Martin
Dobrý den, paní Lustiková, děkuji za ten nasdílený soubor. Už se k Vám zase těším, už aby bylo zas úterý. Krásný den!
Karel
Hani, musím poděkovat. Stačí mi i tyhle dvě věty... budu si je přehrávat v hlavě... Nemám se s kým o tom bavit. Mějte se pěkně. Průběžně Vám napíšu, jak se věci vyvíjejí. Pomohla jste mi, děkuji.
Marie
Milá Hani, ještě jednou děkuji za dnešní koučink, bylo mi s Vámi moc příjemně. Už se těším na domácí úkol a na přípravu na pohovor příští týden. Přeji hezký večer.
Hanička
Jak mi koučink pomohl – začínám žít. Mám trochu více odvahy, pomohl mi v otázce sexu s manželem, v komunikaci s manželem, v otázce vlastní hodnoty, sebevědomí, dále nápady na práci, inspirace, je toho moc!!! Naše sezení hodnotím číslem 0-10 aspoň 20.
Petra
Haničko, mám pocit, jako bys mě vrátila o velký kus zpět, kdy jsem to ještě byla já a ne ta ublížená chudinka, kterou jsem byla do dnešního dne. Posunula jsi mně vpřed o obrovský kus, slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsi pro mně udělala.
Péťa