Staň se osobním průvodcem, inspiruj...

Škola koučinku

Certifikovaný výcvik MŠMT

Přijímáme přihlášky

Škola koučinku a celý výcvikový program je často příležitost restartovat svůj osobní i profesní život.

120 hodin akreditovaného výcvikového a rekvalifikačního programu MŠMT pro pracovní činnost KOUČ

 

Rozhodněte se pro vstup do tohoto kurzu. Zažijte i vy ten pocit, kdy prožíváte svůj sen a vděčnost zaplavuje celé vaše tělo. Kdy víte, že všechny překážky na cestě sem měly smysl. Kdy děláte konečně to, co milujete.

ROČNÍ KURZ

Termíny v průběhu roku 2021
Termíny jsou ve čtvrtek a v pátek ( 1 x měsíčně ). CERTIFIKACE - ANO

INTENZIVNÍ KURZ

Termíny únor - duben 2021
Termíny jsou o víkendech ( někdy také pátek - neděle ). CERTIFIKACE - ANO

Co je cílem školy koučinku?

Chceš být v harmonii sám/sama se sebou? Chceš získat informace, díky kterým posuneš nejenom sám/sama sebe? Chceš se naučit pokládat správné otázky? Toužíš už dlouho inspirovat druhé lidi? Miluješ osobní rozvoj? Potom je škola určena právě pro Tebe...

Bude to o sdílení příběhů, hledání možností, nastavení principů koučovací metody, která pomáhá lidem přepsat negativní programy a vzorce z našeho podvědomí. Společně si ukážeme, jak pracovat s klientem, jak pokládat správné otázky, jak nastavit principy transformace v našem životě. 

Staň se poradcem, nebo jen inspiruj své známé a svou rodinu.

 • Získáš praktické a jednoduché techniky koučinku
 • Začneš měnit nejenom svůj život
 • Zažiješ práci i zábavu a získáš nová přátelství
 • Praktický výcvik pro kouče i nekouče

Co Ti škola přinese?

Co vše díky škole pro kouče zažiješ :

 • Ukázky koučinku a praktické koučovací techniky
 • Naučíš se vyhledávat chybné programy a vzorce
 • Pracovat se svým mozkem
 • Pronikneš do metody Transformace sebeláskou
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Strávíš se mnou osobně ve škole desítky hodin
 • Naučíš se ovládat své myšlenky
 • Sáhneš si do hloubky svého nastavení a posuneš se ve svém životě
 • Odhodíš strachy a získáš zdravé sebevědomí nutné pro tuto práci
 • Škola probíhá v laskavém prostředí a je založena na přátelském duchu celé skupiny

Pro koho je Škola koučinku určena ?

 • Pro každého, kdo miluje práci s lidmi, touží růst, učit se a pomáhat.
 • Pro každého, kdo  se zajímá o hloubku partnerských vztahů.
 • Pro toho, kdo se touží naučit maximum z koučinku.
 • Pro personalististy, vedoucí pracovníky a další profese, které pracují s lidmi. Získáte a rozšíříte si své komunikační schopnosti a zdokonalíte se v dosavadních dovednostech leadra.
 • Pro každého, kdo touží projít systematickým způsobem práce  a ocení možné supervize.
Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště
Hanka Š,Koučka
Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa Koučka
Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.
Kateřina Koučka
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
IvanaPrávnička

Vzdělávací moduly školy

I. Koučink s Hankou

10 x koučink s Hankou, společné sezení buď po skype nebo osobně 

1 koučink trvá 60 min

V tomto bloku získáš praxi s koučinkem, naučíš se pracovat sám/sama se sebou, získáš více sebevědomí a posuneš se v obl astech svého života. Začni sama/sám u sebe. 

Tento modul je dobrovolný

II. Škola koučů - výcvik pro kouče i nekouče.

Termíny 

Školu je možné absolvovat v těchto variantách : 

A) ROČNÍ studium  -  zakončené certifikátem / akreditované MŠMT 

Tento model probíhá po dobu jednoho roku. Setkávat se budeme ve čtvrtek a v pátek – každý měsíc 1x. Termíny jsou předem vypsané. Tato varianta je vhodná pro ty z vás , kteří nespěcháte s certifikací. Chcete si pomalu užívat atmosféru kurzu. Obsah studijních osnov zde budete čerpat krůček po krůčku. Zároveň vám tento model přináší dlouhodobý přísun informací. Jedná se o celoroční práci v uceleném kolektivu stejně naladěných lidí. Škola začíná v lednu 2021.

Termíny pro rok 2021 :

21. a 22.1. 2021
25. a 26.2. 2021
25. a 26.3. 2021
22. a 23.4.2021
27. a 28.5.2021
24. a 25.6.2021
16. a 17.9.2021
21. a 22.10.2021
18. a 19.11.2021
9. a 10.12.2021

nebo

B) INTENZIVNÍ  -  zakončené certifikátem / akreditované MŠMT 

Termíny jsou většinou o víkendech. Některé moduly jsou i třídenní ( pátek – neděle ). Tento kurz je vhodný pro ty z vás, kteří toužíte po rekvalifikaci pracovní pozice kouč. Škola začíná v únoru 2021.

A co je velmi příjemné zjištění, že školu můžete absolvovat i „jen tak“. Prostě nechcete být koučem, ale zajímáte se o osobní rozvoj. Zároveň toužíte po nové vlně energie. Zažijete zde totiž práci i zábavu. A určitě získáte nová přátelství.

tříměsíční studium v níže uvedených termínech v roce 2021 :

27. - 28.2. ( sobota, neděle )

19. - 21.3. ( pátek, sobota, neděle )

27. - 28.3. ( sobota, neděle )

2.4. - 4.4. ( pátek,sobota, neděle )

9. - 11.4. ( pátek, sobota, neděle )

24. - 25.4. ( sobota, neděle )

 

Celkem získáte 120 hodin akreditovaného programu.

Vzdělávací program je akreditován MŠMT. 

Co Tě v rámci výcviku čeká?

 • Teoretické a praktické znalosti 

 • Koučování ve skupině

 • Horké křeslo a další tréninkové metody 

 • Příběhy z praxe, modelové situace

 • Metody a techniky koučování

 • Nástroje a techniky zaměřené na koučování

 • Prožitkové metody a techniky

 • Osobní i týmová práce

Podmínkou pro přijetí do školy pro kouče je krátký vstupní pohovor.

Vše, co potřebujete Vás naučíme a uceleně předáme v tomto výcvikovém programu.

Výcvik je zakončen závěrečnou zkouškou. 

Výcvikový program Kouč pro osobní i profesní praxi je otevřený všem. Je i pro ty, kteří se chtějí posunout ve svém životě, zintenzivnit práci na sobě, nebo ve své profesi. 

 

Co říkají o Škole koučů její absolventi ?

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)
VeronikaPoradce
Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.
JaroslavaManažerka
Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!
Martina
Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.
Hanka Profesionální koučka

Reference na Školu koučinku 

Ahoj Hani, oceňuju ochotu a "klidnou sílu" s jakou nám předáváš svoje zkušenosti a přátelský přístup "rovný s rovným". No a krom toho seš taky pěkná ženská :-) - ftip No a jak jsem ti říkal po telefonu, co mě překvapilo byla otevřenost ostatních a pocit sounáležitosti, který jsem už léta nezažil. Nějakým zvláštním způsobem se při sezení vždy smaže ta sociální či společenská úrověň jednotlivců a zůstanou "nahý lidi se svými příběhy", a to je mi blízké. Díky za vše
Luboš
Ahoj Hani, já za první sezení volím 10. Není to pro to, že bych Ti chtěl lichotit, ale je to pro to, jak lidem otevíráš oči a ukazuješ jim, jak jednoduše se dá eliminovat stres a přepnout se do světa bez starostí. Já za sebe tohleto shledávám velmi přínosným, protože množství stresu, které musíme v běžném životě zvládat je obrovské a je na čase si připustit, že lidi jako já, k sobě potřebují lidi jako jsi Ty. Někoho, kdo ukáže štěstí v jiných oblastech života, než jen pracovních. Těším se na další sezení.
Adam
Ahoj Hani, kurz se mi moc líbil, byla jsme skvělá skupina lidí. Díky 1.modulu kurzu jsem si uvědomila spoustu problémů a bloků,které si všichni neseme, jsme si jich vědomi a chceme je změnit. Výborně jsme se tolerovali. Cítila jsem se výborně a děkuji za to. Dávám 10 bodů Se srdečným pozdravem
Kristýna
Hani, za mě 10 . Byla tam krásná energie a myslim, že každý si pohledal co potřebuje.
Hanka

V rámci školy pořádáme také soustředění v přírodě. 

 

Čeká Tě výjimečná škola 

Místo konání: Praha 1, adresa : Široká 14

Výcvik je vhodný pro profesionály, jednotlivce i skupiny. Pro kouče i nekouče.

 

Rezervuj si místo

Zvol si termín:*

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely rezervace a zajištění workshopu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Po odeslání Tě budu kontaktovat s dalšími informacemi.
Budu se těšit, Hanka

Telefon: +420 737 724 177
Email: info@hanalustikova.cz

Těším se na Tebe

Inspiruj své přátele