Staň se zářící ženou, inspiruj...

Transformační pobyt 2021 JARO - výjimečná škola koučinku pro ženy na ostrově Bali ♥️

"Workshopy, přednášky, koučink, hodně radosti a lásky na Cestě k sobě"

V současné době čekáme na situaci ve světě ohledně Covid. Pevně doufáme, že hranice budou otevřeny. Vše zajišťujeme s CK - specialistou na Indonésii : www.ckgo2.cz / volejte paní Adě : 737 958 960 pro aktuální formace. 

Moje workshopy, přednášky i individuální lekce absolvovaly už stovky žen. Všechny jste mi obohatily svou přítomností můj život. Děkuji za setkání s Vámi ♥️

Co je cílem Balijské školy pro ženy?

Chceš být v harmonii sama se sebou? Chceš získat informace, díky kterým posuneš nejenom sama sebe? Chceš se naučit pracovat se svým podvědomím? Toužíš už dlouho inspirovat druhé lidi? Miluješ osobní rozvoj? Potom je škola pro ženy určena právě pro Tebe...

Bude to o sdílení příběhů, hledání možností, nastavení principů koučovací metody, která pomáhá lidem přepsat negativní programy a vzorce z našeho podvědomí. Společně si ukážeme, jak pracovat s naším podvědomím, jak si pokládat správné otázky a jak nastavit principy transformace v našem životě. 

Staň se zářící ženou, která inspiruje druhé. Otevři své srdce lásce ♥️

 • Získáš praktické a jednoduché techniky koučinku
 • Začneš měnit nejenom svůj život
 • Zažiješ práci i zábavu a získáš nová přátelství
 • Praktický výcvik pro osobní i profesní růst

Co Ti škola pro ženy přinese?

Co vše díky škole pro ženy zažiješ

 • Ukázky koučinku a praktické koučovací techniky
 • Naučíš se vyhledávat chybné programy a vzorce
 • Pracovat se svým mozkem
 • Pronikneš do metody Transformace sebeláskou♥️
 • Novou vizi a energii životního naplnění
 • Strávíš se mnou osobně spoustu hodin
 • Naučíš se ovládat své myšlenky
 • Sáhneš si do hloubky svého nastavení a posuneš se ve svém životě
 • Odhodíš strachy a získáš zdravé sebevědomí 
 • Škola probíhá v laskavém prostředí a je založena na přátelském duchu celé skupiny

 

Hanka mi doslova padla do oka s jej úprimným úsmevom a pozitívnou energiou, ktorá z nej od začiatku vyžarovala.Je empaticka, otvorená a zvládne pomôcť s akýmkoľvek problémom čo z nej robí vynikajúcu koucku. Tým že sa rozumie do každej problematiky je aj úžasná skolitelka. Prednášky viedla odborne, prehľadne,zrozumiteľne, s vysokou kvalitou a zároveň aj dávkou dôvtipu. Veľa som sa od nej naučila, v jej spoločnosti sa cítim vždy prijemne a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite by som si vybrala Hanku znova. Môžem len odporúčať.
Denisa Koučka
Milá Hani, děkujeme za Tvou úžasnou podporu, za to, že žiješ našim úspěchem s námi, za to, že nám nezištně předáváš své know-how a pomáháš nám, často i nad rámec svých povinností za které jsi placena. Přátélé, byla to skvélá jízda plná silných emoci, úžasné zábavy, dalších zkušeností, podpory a radosti kterou společně sdílíme. Všichni jste úžasní a jedineční a je mi s Vámi moc dobře! Moc se těším na příště
Hanka Š,Koučka
Ahoj Hani, jsem tak ráda, že jsem se do školy přihlásila. Splnil se mi můj sen být psychologem... a stát se koučem je v podstatě ještě lepší:) Škola mi dala pocit síly realizovat se v tom, co mě přitahuje, zahřátí u srdce pro pocit že pomáhám lidem a taky poznání úžasných lidí a volnost a paletu možností uplatnění v tom, co mě bude bavit nejvíce. A taky poznání, že si mohu sama utvářet svět. Moc děkuji za to všechno, co mi škola dala a co mě ještě čeká.
Kateřina Koučka
Ahoj Hani, pro mne byla škola pokračováním práce sama se sebou a cítím, že i určitý druh terapie. Některé věci jsem si uvědomila a hlavně tvrdě jsem poznala, že je to opravdu asi dětství, co napáchalo škody na duši hodně lidí. Je pro mne nesmírně důležité tuto kapitolu života př ijmout, uvědomit si hodně věcí, najít smíření a uzavřít. A pořád své rodče milovat a ctít. Začala jsem jinak naslouchat lidi co povídají a odkud mohou jejich problémy pramenit. Uvnitř vidím, jak moc si brání ty svoje tzv. pravdy.....
IvanaPrávnička

Vzdělávací moduly školy pro ženy na Bali ♥️

I. Koučink s Hankou - probíhá v ČR / DOBROVOLNÉ 

5 -10 x koučink s Hankou, společné sezení buď po skype nebo osobně 

1 koučink trvá 60 min

V tomto bloku získáš praxi s koučinkem, naučíš se pracovat sama se sebou, získáš více sebevědomí a posuneš se v oblastech svého života. Začni sama u sebe.

Tento modul je zcela dobrovolný a jeho absolvování před workshopem na Bali není nutný.

 

2. Škola pro ženy na ostrově Bali ♥️

Začátek školy každý den v  9:30 hod a konec v 11:30 hod.

Večer : meditace, ženské kruhy nebo sdílení ve skupině.

Škola probíhá denně ( kromě neděle  ).

Termín : 1.2. - 12.2.2021

Škola pro ženy probíhá v příjemném prostředí hotelu ****,  nebo přímo na pláži u oceánu / podle počasí a naladění skupiny /.

Výuka je v Českém jazyce. 

Během odpoledního odpočinku je možnost skupinových výletů s českým průvodcem, koupání, masáže v místních wellness spa, procházky do okolí apod. Ze zkušenosti vím, že se sejde většinou skupina úžasných žen, které se velmi rychle spřátelí. Respektovat však budeme i individualistky.

 

3. Ubytování a cena 

Ubytování je zajištěno v hotelu Wina Holiday Villa Kuta. 

Cena za osobu : 20.000 Kč 

Cena obsahuje : ubytování, workshopy, přednášky, programy, zákonné pojištění, výlet s průvodcem ( posvátné lázně, kávové plantáže ), transfery z letiště.

V ceně je snídaně. V místě pobytu je dostatečné množství restaurací a obchůdků.

Cena  neobsahuje letenky. Ty zajišťuje CK, se kterou spolupracuji.

Letenky je možné také  zajistit individuálně a přidat se ke skupině až na místě. 

Platbu u CK lze rozdělit na 3 splátky - 1.splátka při podpisu smlouvy 1.000,-Kč, 2.splátka 20.000,-Kč cca 2 měsíce před odletem (pokud již nebude COVID 19 aktuální) a 3.splátka doplatek 30 dní před odletem). V této chvíli je to u nás standardní postup, kdy chápeme, že se lidí bojí a nechtějí přijít o peníze. Z tohoto důvodu čekáme s koupě letenek do poslední možné chvíli. V případě, že by se situace kolem COVID-19 nevyvíjela dobře a zájezd na Bali by se neuskutečnil, tak bychom samozřejmě klientům vrátili 100% záloh. Pozor ! Nebude-li možné zájezd uskutečnit z jakéhokoliv důvodu, všechny peníze se vracejí 60 dnů před odletem. Veškeré platby probíhají přes CK.

Co Tě v rámci školy pro ženy čeká?

 • Teoretické a praktické znalosti 

 • Koučování ve skupině

 • Horké křeslo a další tréninkové metody 

 • Příběhy z praxe, modelové situace

 • Metody a techniky koučování

 • Nástroje a techniky zaměřené na koučování

 • Prožitkové metody a techniky

 • Osobní i týmová práce

 

 

Co říkají o mé práci absolventi mých kurzů a škol?

S programem jsem byla spokojená, jediná věc, která mě teď napadá jako podnět pro příště, je např. ukázka různých pomocných technik při řešení problémů s klienty (např. přeseknutí emoční tyče od člověka, na kterém je někdo závislý). V naší skupině by bylo dobré naučit se psát články a vystupovat před kamerou.. Těším se na zítřejší supervizi a na další skvělé zážitky a nová poznání při příštích setkání:-)
VeronikaPoradce
Ahoj Hani, ty 4 dny, to byl mazec. Rozkrytí toho, co člověk čekal, do ještě větší hloubky a pak i toho, co vůbec nečekal. Máš pravdu, že v týmu je to ještě silnější a bohatší o prožitky a názory druhých. I když jsem v lecčems rozjitřená, cítím se nastartovaně a těším se na cestu kouče. Díky, že jsi nám byla po tyto dny laskavým průvodcem a školitelem. Šlo Ti to skvěle. Měj se moc hezky.
JaroslavaManažerka
Ahoj Haničko, děkuji za Tvůj osobitý a citlivý přístup, Tvé rady a energii, kterou nás naplňuješ. V širším kolektivu jsem se již po několikáté mohla opět utvrdit, jak moc jsem vděčná za to, že jsem byla ve Tvé škole a jaké štěstí máme, že jsi s námi a že zrovna s Tebou můžeme sdílet naší životní cestu. Jsi skvělá a úžasná žena, moc si Tě vážím a děkuji Ti za vše, co pro nás děláš, určitě to není samozřejmost!
.
Škola koučů byla pro můj životní restart naprosto klíčovým momentem. Děkuji Ti, Hani za tvůj laskavý přístup a za podporu na této životní cestě.
Hanka ŠrámkováProfesionální koučka

Čeká Tě výjimečná škola

Místo konání : Bali, Indonésie ♥️

Škola pro ženy na Bali Tě obohatí a otevře Tvé srdce ♥️

 

Jaká je cena?

Cena za osobu :  20.000 Kč + letenky dle aktuální nabídky leteckých společností

 

 

Telefon: +420 721 902 444
Email: info@hanalustikova.cz

Rezervuj si místo

Zvol si termín:*

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely rezervace a zajištění workshopu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Po odeslání Tě budu kontaktovat s dalšími informacemi.
Budu se těšit, Hanka

Telefon: +420 737 724 177
Email: info@hanalustikova.cz

Těším se na Tebe